У Городні відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям

23 серпня, у День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності, у Городні відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, облаштованого за сприяння народного депутата Анатолія Євлахова.

Стрічку на новому футбольному полі урочисто перерізали міський голова Городні Андрій Богдан та помічник народного депутата Владислав Мозговий. Того ж дня першими зіграти на новому полі випала честь дитячим командам з Городні, Корюківки, Ріпок та Чернігова. Школярі від нового поля були в цілковитому захваті.

Забив свій гол у ворота і Андрій Богдан.

− Хочеться подякувати Анатолію Сергійовичу, − звернувся до присутніх міський голова. – Від самого початку його депутатства ми говорили, що завжди не вистачає фінансування на спорт. А дітям і молоді треба допомагати. Так от, Анатолій Євлахов, послідовно, роками допомагає в облаштування дитячих майданчиків, боксерських рингів і футбольних полів. А ви, пам’ятайте, той, хто займається спортом, має наполегливість і чогось досягає у житті.

− Анатолій Сергійович завжди говорить так: треба мріяти, і мрії збуваються. Так от, Андрій Іванович Богдан – справжній мрійник. Перед  виборами він сказав, що нам би майданчик і футбольне поле зі штучним покриттям. Сьогодні ви з майданчиком та полем. Тепер – перемог вам, − сказав Владислав Мозговий і передав від народного депутата спеціальні футбольні м’ячі для поля зі штучним покриттям.

Це вже шосте футбольне поле зі штучним покриттям на Чернігівщині, побудоване за сприяння Анатолія Євлахова.

Крім того, цього дня на Соборній Площі в Городні помічник народного депутата привітав присутніх зі святами та вручив матеріальні нагороди найкращим учням шкіл, котрим урочисто вручали паспорти.

Фотозвіт  тут.