Народний депутат відвідав три райони округу

22 вересня Анатолій Євлахов привітав з Днем міста (селища) та річницями визволення від нацистських загарбників Городню, Семенівку та Холми Корюківського району, поярмаркував, поспілкувався з людьми.

− Від щирого серця бажаю здоровʼя, мирного неба та гарно всім посвяткувати, − звернувся Анатолій Сергійович до городнянців. – Хочу, щоб ви розуміли, що сенс життя – в самому житті. А в моїй особі ви маєте не тільки народного депутата, а й друга, котрий радий до вас приїжджати, з вами спілкуватися і завжди готовий вас підтримати.

У Холмах за сприяння Анатолія Євлахова, на концерті виступив учасник шоу «Голос. Діти» Орест Макаренко, котрий неабияк повеселив місцевих жителів.

− Я шалено вражений, що на свято прийшло стільки людей, − порадів народний депутат. − Я завжди пам’ятаю про Холминську громаду і весь 207 округ. Приємно бачити, як змінюється селище. А для того, щоб ваш бюджет зріс, ми ввели новий податок на лісове господарство. Лісівникам раджу не переживати: платити вони більше не стануть, ці питання будуть врегульовані. Але громада матиме надходження з лісу. Я хочу, щоб гроші залишалися у вас, і ви самі вирішували, куди їх витрачати. А ще ми запланували і маємо реалізувати освітлення Холмів.

Привітав зі святом Анатолій Сергійович і жителів Семенівки, побажавши їм процвітання, злагоди та миру.

Крім того, у Семенівці народний депутат оглянув щойно відкрите футбольне поле зі штучним покриттям. Провели народному депутатові і екскурсію місцевою гімназією №2. Оглянув ремонти в кабінетах, поспілкувався з педагогічним колективом. Говорили і про реформи в освіті. В актовій залі гімназії відбулася і розмова з активом району. Найгостріше стояло питання про оподаткування лісового господарства. Також спілкувались про медичну реформу, проблеми спиртової галузі, злочинність в районі, обговорювали плани на майбутнє.

Фотозвіт  тут.