Відновлення вуличного освітлення не зупиняється

 

Як і минулі роки, Анатолій Євлахов продовжує приділяти особливу увагу на відновлення вуличного освітлення в населених пунктах 207 виборчого округу.
До середини 90-х років майже всі села були освітлені – це забезпечувало безаварійність на автомобільних дорогах, а також сприяло зниженню злочинності. Після занепаду колгоспів, вуличне освітлення стало безхазяйним і поступово занепадало – у сільських рад не було ні механізму як обслуговувати це освітлення ні коштів на його утримання.
“Маємо 21 століття на календарі, а коли заходить сонце, ніби повертається середньовіччя – суцільна темрява. А якщо взяти до уваги, що через села пролягають траси з інтенсивним рухом, то це стає загрозою життю і здоровю людей”, – зазначив Анатолій Сергійович.
Починаючи з 2015 року ситуація на півночі Чернігівщини почала поступово змінюватись, і не лише через наявний додатковий ресурс у звязку з децентралізацією, а й особливій увазі народного депутата України Анатолія Євлахова до цієї проблематики. Нині, за його ініціативи і сприяння, збудовано більше 100 кілометрів оствілення доріг в семи районах  округу. І робота продовжується.
“Маємо невдовзі запустити кілька проектів освітлення в Корюківському районі – це села Воловики та Рейментарівка Корюківської ОТГ. Також більше 300 тис.грн. за мого подання Уряд виділив на будівництво освітлення в смт Холми”, – розповів депутат.
За словами Анатолія Євлахова, за кілька місяців буде запущено також освітлення у селі Гвоздиківка Сновської ОТГ та селі Іванівка Семенівського району. На реалізацію цих проектів виділено кошти майже по пів мільйона на кожне село.
Довідково: відновлення вуличного освітлення здійснюється із застосуванням сучасних та енергоощадних світильників, які мають суттєвий строк експлуатації та офіційну гарантію, що дозволяє потім громадам утримувати вуличне освітлення за дуже незначні для бюджету кошти.
Прес-служба народного депутата.