Анатолій Євлахов: «Успіхів у складанні ЗНО, випускники!»

Ось і добігає кінця 2018-2019 навчальний рік. Особливо він важливий для цьогорічних випускників.

Адже попереду – нове, тепер уже доросле, життя, складання ЗНО, вступ  до навчального закладу для отримання омріяної спеціальності, котра забезпечить гідне майбутнє кожному сьогоднішньому одинадцятикласнику. Майже позаду – дитячий шкільний шлях, довжиною в одинадцять років. Попереду – доросла життєва дорога.

  • Важливо, щоб кожен сьогоднішній випускник усвідомлював відповідальність у виборі професії на майбутнє, – переконаний народний депутат України Анатолій Євлахов. – Адже від цьогорічних одинадцятикласників залежить не лише їхнє особисте подальше життя, а й майбутнє цілої країни. Перед виборов професії ще один важливий виток шкільного життя – складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Адже, завдяки реформуванню освіти, сьогодні високі результати ЗНО – це квиток до щасливого майбутнього, до вільного вибору професії на майбутнє, до вступу у кращі навчальні заклади. Тестування і продемонструє результативність одинадцяти шкільних років навчання, старанність та наполегливість кожного випускника. Тож, успіхів, вам, одинадцятикласники, у складанні ЗНО!

Варто нагадати, що щороку, за ініціативи Анатолія Євлахова, відбувається конкурс серед випускників семи північних районів Чернігівщини (Городнянського, Коропського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького та Сновського) «Освічені діти – успішна країна». За умовами конкурсу, по три найкращих, за результатами ЗНО, випускника відвідують туристично-готельний комплекс «Бреч», що поблизу Корюківки. Під час візиту до комплексу, випускники мають можливість познайомитися один з одним, поспілкуватися з народним депутатом та отримати від нього цінні подарунки, котрі обов’язково стануть у нагоді в подальшому дорослому житті.

Конкурс відбуватиметься вже вп’яте. За попередні чотири роки нагороду від Анатолія Євлахова вже отримали 84 одинадцятикласника. Кожен з них відмічав, що дуже приємно, коли твої старання не лишаються не поміченими. І що спілкування з народним депутатом, його поради по реалізації у майбутньому- цінний і корисний досвід.

Тож, уперед випускники! Нехай вам щастить у складанні ЗНО. І пам’ятайте – «Бреч» чекає на вас і цього року!

Прес-служба народного депутата