Робочий візит на Городнянщину

24 травня народний депутат України Анатолій Євлахов з робочим візитом відвідав Тупичів та Городню.

У Тупичеві привітав випускників місцевої школи на святі Останнього дзвоника, у Городні – відвідав урочисту лінійку в ЗОШ №2.

– У вас починається доросле самостійне життя, – звернувся Анатолій Сергійович до одинадцятикласників. – Це відповідальний період. Бажаю кожному з вас знайти в ньому своє місце. Будьте активними, цілеспрямованими. Успіхів вам у всіх ваших починаннях! Також хочу привітати з початком канікул педагогів, котрі мають можливість перепочити перед новим навчальним роком. А не випускникам бажаю хорошого літа, сонячних днів. І бажаю всім мріяти. Адже мрії збуваються. І хоча світ жорсткий і несправедливий, наполегливо працюйте і досягайте омріяного.

У Тупичеві Анатолій Євлахов подарував керівнику підліткового клубу «Сучасник» сертифікат на грошову суму, оскільки клуб об’єднує молодь, організовує їх дозвілля, гармонійний розвиток та цікаве життя.

У Городнянській ЗОШ №2, за сприяння народного депутата, нагородили талановиту молодь та відмінників у навчанні. Опісля урочистостей, випускники влаштували фото сесію з Анатолієм Євлаховим.

Крім того, Анатолій Євлахов побував у комунальному закладі «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради. Обговорив з його керівником Людмилою Хамайко нагальні проблеми. Поспілкувався Анатолій Сергійович і з медиками. Поговорили про медичну реформу, про реформування первинної ланки та перспективи реформування вторинної ланки.

Мешканці Тупичева та Городні радо зустрічали гостя, спілкувалися про наболіле, радились з важливих для них питань.

Фотозвіт тут