Візит до Новгорода-Сіверського та на Сосниччину

25 травня народний депутат України Анатолій Євлахов з робочим візитом відвідав Новгород-Сіверський та Сосниччину.

Цього дня у Новгород-Сіверському відбувалося щорічне літературно-наукове свято “Нетлінне” Слово… “. Захід організовують уже вдев’яте.

Зустрічали народного депутата та інших шановних гостей колоритно, театралізованою постановкою з піснями, танцями, грою на бандурах, частуванням.

За час свого візиту Анатолій Євлахов відвідав Спасо-Преображенський собор, послухав коротку екскурсію музеєм” Слово о полку Ігоревім”.

У місцевому будинку культури відбулися науково-популярні читання “Нетлінне” Слово… “. У своєму вітальному зверненні народний депутат висловив побажання, щоб наступнорічний ювілейний захід перейшов з обласного рівня на всеукраїнський. І пообіцяв сприяти в цьому питанні.

Крім того, Анатолій Євлахов відзначив Державними нагородами учителя географії Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Ушинського Наталію Сивовлас  та директора Чайкинської навчально-виховного комплексу Григорія Нємцева. Натомість педагоги дякували за сприяння народного депутата та всебічну підтримку Новгород-Сіверщини.

Не лишився без нагороди і сам. Несподіванкою став виступ керівника спортивно-патріотичного об’єднання “Горислав” Ігоря Подоляко. Він не лише подякував народному депутату за підтримку спорту у Новгород-Сіверському, а й вручив кубок вдячності.

Під час виступу генеральний директор Національного заповідника «Глухів» Сумської області Ірина Мошик зізналася, що дещо заздрить 207 виборчому округу з депутатом. І запропонувала розширити межі округу до Глухова.

Також Анатолію Євлахову вручили грамоту-подяку за розвиток боксу на Чернігівщині.

У Чорнотичах Сосницького району народний депутат відвідав будівництво Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, перевірив оновлену котельню місцевої школи, котел до якої був придбаний за його сприяння. Педколектив дякував Анатолію Сергійовичу за допомогу в облаштуванні навчального закладу. Активісти Чорнотичів спілкувалися на болючі для себе теми.

У Сосниці Анатолій Євлахов відвідав Територіальний центр соціального обслуговування. Керівник Терцентру Тетяна Сіра провела екскурсію комунальною установою, показала, що було придбане за сприяння народного депутата (пральна машина, перукарське  та швацьке обладнання, тример для газонів та інше).

Вечір у Сосниці завершився над очікуваним для місцевих жителів концертом «Танці з зірками», білети на який розійшлись за один день. Співмеценатом концерту був Анатолій Євлахов. Учасники та переможці заходу отримали матеріальні призи. Опісля – охочі спілкувалися з народним депутатом.

Фотозвіт тут