Я, Євлахов Анатолій Сергійович, народився 14 квітня 1981 року у місті Керч, Автономної Республіки Крим, українець. Постійно проживав і проживаю на території України. 

          Мої батьки Євлахов Сергій Анатолійович і Євлахова Наталія Прокопівна наразі пенсіонери, проживають на тимчасово окупованій території Республіки Крим.

          У 1998 році закінчив загальноосвітню середню школу І-ІІІ ступенів №2 в місті Алушта. Після закінчення школи вступив до Кримського економічного інституту Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана на спеціальність «економіка та підприємство». Після закінчення четвертого курсу, за рішенням кафедри, як кращий студент курсу, був переведений до Київського національного економічного університету імені В.Гетьмана у м.Київ, який закінчив у 2003 році, отримавши диплом магістра з фінансів.

          З 2003 по 2010 роки працював у Печерському відділені АКБ «Укрсоцбанк», пройшовши шлях від економіста 1-ї категорії до начальника відділу обслуговування корпоративних клієнтів. 

          З 2010 року по листопад 2014 року працював на посаді заступника директора департаменту аналізу та контролю ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП». 

          У жовтні 2014 року громадою Сіверщини був обраний народним депутатом України. Позапартійний. 

          У Верховній Раді України я є Голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Керівник групи з міжпарламентських зв’язків із Королівством Марокко. Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків із Республікою Узбекистан. Входжу до міжфракційного депутатського об’єднання «Рідна Чернігівщина». 

          Крім основної роботи, багато часу приділяю благодійності. Разом з членами родини та однодумцями заснував благодійний фонд «Слов’янський», який фінансує боротьбу з онкологічними захворюваннями, підтримує різноманітні громадські та мистецькі проекти, популяризує сучасну українську літературу в регіоні.  

          Одружений, разом із дружиною Бондар Оленою Анатоліївною, 1981 року народження, виховую двох синів – Андрія, 2009 року народження та Михайла, 2013 року народження.